Apie mus

Pradžia/Apie mus

Mūsų advokatų kontora yra viena didžiausių teisinių įmonių Panevėžio mieste. Ji įkurta 2001m. Kontoros teisininkai kvalifikaciją įgijo ne tik dirbdami advokato darbą, bet ir eidami įvairias pareigas įvairiose valstybinėse institucijose bei komercinėse įmonėse.

Mūsų kontoros advokatai, besispecializuojantys įvairiose teisės šakose, pasirengę suteikti savo klientams įvairiapusę, kvalifikuotą ir profesionalią teisinę pagalbą. Esant reikalui pasitelkdami į pagalbą ir kitus teisės specialistus, su kuriais esame sudarę bendradarbiavimo sutartis. Mes teikiame teisines paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms bei privatiems klientams ne tik vykdydami konkrečius pavedimus, bet ir teikdami nuolatinę teisinę pagalbą. Klientų problemos bus išspręstos per kaip įmanoma trumpesnį laiką vien todėl, kad jomis užsiima ne vienas konkretus advokatas, bet visa kontoros teisininkų komanda.

Mes atstovaujame klientų interesus visuose Lietuvos teismuose bei valstybinėse institucijose, taip pat užsienyje. Mūsų darbo principai – tai atsakingas požiūris į klientą, patikėtos informacijos privatumas, profesinė etika, kokybiškumas, operatyvumas ir profesionalumas.

Teisinės paslaugos teikiamos lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.